Toros Örgü, Dokuma, Büküm Kordonlar, Helixbiye, Su Taşı, Örme Ve Tres Kordonlar, Düz Ve Yuvarlak Fitiller, Örme Dokuma Lastik, Kurdela, Danteller, Saçaklar, Güpür Ve Ponponlar,

Halat Ve Jüt İpler, Promosyon Ürünler, Tasarım, Planlama Süreci, Çözgü, Dokuma, Apre,

Bitirme, Dikim, Konfeksiyon, Kalite Kontrol, Paketleme, Sevkiyat

Hakkımızda

Toros Örgü

TOROS ÖRGÜ 1970 yılında urgan ve kendir, keten, halat ve çamaşır ipi çeşitleriyle üretime başlayıp, sektörün ihtiyaçlarını karşılamak için yeni çeşitler ve talepler doğrultusunda çalışarak, son teknoloji ile ürün yelpazesini genişletmiş ve genişletmeye devam etmektedir.

Araştırma-geliştirme çalışmalarımız sürüyor, kendimizi, ürünlerimizi ve teknolojimizi tüketici ihtiyaç ve beklentilerine göre yenileyip, yatırımlarımıza devam ediyoruz.

Yalnızca yurtiçiyle yetinmeyip yurt dışındaki talepleri de karşılamak; Avrupa ve Dünya piyasasında önemli bir yer edinmek için yaptığımız çalışmalar devam etmektedir.
Kalite, güven ve hizmet ilişkisinin odak noktası olmanın verdiği sorumlulukla ve takım çalışmasına verdiğimiz önem sonucunda müşteri memnuniyeti bizim için her zaman ilk sıradadır.

 "Siz isteyin, biz üretelim."

1970

Urgan ve kendirle üretime başlandı.

1980

1980 yılında keten , halat ve çamaşır ipi ile üretimlerimiz çeşitlenmeye başlandı.

1990

1990 yılında sektörde ikinci nesil olarak liderlik pozisyonumuzu güçlendirdik, sektör beklentilerine uygun bir şekilde hizmet veriyoruz.

2000

Pazar ihtiyacını karşlamak için Avrupa ve Dünya piyasasında çalışmalar yaptık.

2005

Bez çanta, promosyon ürünleri, havlu ve bornoz, spa ürünlerinin üretimini ekleyerek çeşitlenmeye başladık.

2020

Aynı marka altında üçüncü nesil olarak değişen ve çeşitlenen ürünlerimizle, artan müşteri taleplerini ustalıkla analiz edip, çözüm üretmeye devam ettik.

2023

2023 yılında, makine parkurumuzu modernize etmek için büyük bir adım attık. Yenileme sürecimiz, daha verimli üretim ve rekabetçi avantajlar sağlamak için sektördeki en son teknolojileri entegre etmeyi amaçlıyoruz.